BlackShark V3 X Hyperspeed Xbox WH RAZER
Herní sluchátka,Razer BlackShark V3 X Hyperspeed for Xbox - White,PN: RZ04-05420300-R3M1,,Platforma: PC, Xbox,,Dosah signálu: 10 m,Připojení: 2,4 GHz, Bluetooth, USB-C,Délka kabelu: 1,5 m,Doba přehrávání: 70 h,Mikrofon: Ohebný,Verze BT: 5.3,Frekvenční rozsah: 12-28000,Citlivost: 106 dB,Impedance: 32 Ohm,Počet měničů: 2,Průměr měničů: 50 mm,Materiál měniče: Titan,Audio kodeky: SBC,Vedení kabelu: Jednostranné,,Oddělitelný mikrofon,Odnímatelný kabel,Ovládání hlasitosti,Herní režim,Ztlumení mikrofonu,Prostorový zvuk,Vypínač,Indikátor stavu nabití: LED,Typ nabíjecího konektoru: USB-C,,Rozměr (VxŠxH
Herní sluchátka
Razer BlackShark V3 X Hyperspeed for Xbox - White
PN: RZ04-05420300-R3M1
Platforma: PC, Xbox
Dosah signálu: 10 m
Připojení: 2,4 GHz, Bluetooth, USB-C
Délka kabelu: 1,5 m
Doba přehrávání: 70 h
Mikrofon: Ohebný
Verze BT: 5.3
Frekvenční rozsah: 12-28000
Citlivost: 106 dB
Impedance: 32 Ohm
Počet měničů: 2
Průměr měničů: 50 mm
Materiál měniče: Titan
Audio kodeky: SBC
Vedení kabelu: Jednostranné
Oddělitelný mikrofon
Odnímatelný kabel
Ovládání hlasitosti
Herní režim
Ztlumení mikrofonu
Prostorový zvuk
Vypínač
Indikátor stavu nabití: LED
Typ nabíjecího konektoru: USB-C
Rozměr (VxŠxH): 20 x 18 x 9 cm
Hmotnost: 270 g
Barva: Bílá/Zelená
Razer BlackShark V3 X Hyperspeed for Xbox - White
PN: RZ04-05420300-R3M1
Platforma: PC, Xbox
Dosah signálu: 10 m
Připojení: 2,4 GHz, Bluetooth, USB-C
Délka kabelu: 1,5 m
Doba přehrávání: 70 h
Mikrofon: Ohebný
Verze BT: 5.3
Frekvenční rozsah: 12-28000
Citlivost: 106 dB
Impedance: 32 Ohm
Počet měničů: 2
Průměr měničů: 50 mm
Materiál měniče: Titan
Audio kodeky: SBC
Vedení kabelu: Jednostranné
Oddělitelný mikrofon
Odnímatelný kabel
Ovládání hlasitosti
Herní režim
Ztlumení mikrofonu
Prostorový zvuk
Vypínač
Indikátor stavu nabití: LED
Typ nabíjecího konektoru: USB-C
Rozměr (VxŠxH): 20 x 18 x 9 cm
Hmotnost: 270 g
Barva: Bílá/Zelená
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka a mikrofony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8887910061374 |
| Vypínač: | Ano |
| Druh: | Na uši |
| Připojení: | USB C |
| Verze BT: | 5.3 |
| Typ konektoru: | Jack 3,5mm |
| Impedance: | 32 Ohm |
| Přenos signálu: | KABEL |
| Ovládání hlasitosti: | Ano |
| Redukce šumu: | Ano |
| Audio kodeky: | SBC |
| Citlivost: | 106 dB |
| Délka kabelu: | 1,5 m |
| Frekvenční rozsah: | 12-28000 |
| Počet měničů: | 2 |
| Průměr měničů: | 50 mm |
| Dosah signálu: | 10 m |
| Materiál měniče: | TITAN |
| Funkce Herní režim: | Ano |
| Doba přehrávání: | 70 h |
| Oddělitelný mikrofon: | Ano |
| Indikátor stavu nabití: | LED |
| Ztlumení mikrofonu: | Ano |
| Podsvícení: | Ne |
| Typ nabíjecího konektoru: | USB-C |
| Odnímatelný kabel: | Ano |
| Vedení kabelu: | Jednostranné |
| Výška: | 20 cm |
| Šířka: | 18 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Hmotnost výrobku: | 270 g |
| Part Number: | RZ04-05420300-R3M1 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
