Škrabka typ "Y" JULIENNE 13cm, čepel 5cm, nerez, rukojeť PH mix ba
Škrabka je určena pro přípravu jemných proužků z mrkve, celeru, ředkve a další zeleniny a ovoce.
Škrabka typ "Y" JULIENNE 13 cm, čepel 5 cm, nerez, rukojeť PH mix barev.
čepel: 5 cm
délka: 13 cm
materiál: nerezová čepel, plastová rukojeť
mix barev: krémová, hnědá
Škrabka Julienne CULINARIA, čepel je vyrobena z nerezavějící oceli a rukojeť z odolného plastu.
Škrabka je určena pro přípravu jemných proužků z mrkve, celeru, ředkve a další zeleniny a ovoce.
čepel: 5 cm
délka: 13 cm
materiál: nerezová čepel, plastová rukojeť
mix barev: krémová, hnědá
Škrabka Julienne CULINARIA, čepel je vyrobena z nerezavějící oceli a rukojeť z odolného plastu.
Škrabka je určena pro přípravu jemných proužků z mrkve, celeru, ředkve a další zeleniny a ovoce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Škrabka typ "y" nerez |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 8591022469576 |
| Výška přepravní: | 1cm |
| Šířka přepravní: | 18cm |
| Hloubka přepravní: | 20cm |
| Objem přepravní: | 0,36dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,755kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
