Škrabka s příčnou čepelí 17,5cm EXCELLENT nerez
Škrabka je vyrobena z nerezové oceli a má praktické držadlo s očkem pro možnost závěsu.
Škrabka s příčnou čepelí EXCELLENT 17,5 cm, nerez.
délka: 17,5 cm
materiál: nerez
Škrabka s příčnou čepelí EXCELLENT na loupání různých druhů ovoce a zeleniny.
Škrabka je vyrobena z nerezové oceli a má praktické držadlo s očkem pro možnost závěsu.
délka: 17,5 cm
materiál: nerez
Škrabka s příčnou čepelí EXCELLENT na loupání různých druhů ovoce a zeleniny.
Škrabka je vyrobena z nerezové oceli a má praktické držadlo s očkem pro možnost závěsu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Škrabka typ "y" nerez |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022405208 |
| Výška přepravní: | 1,5cm |
| Šířka přepravní: | 7cm |
| Hloubka přepravní: | 18cm |
| Objem přepravní: | 0,189dm3 |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
