Sklenice 540ml na pivo
Sklenice na pivo o objemu 540 ml je vyrobená z velmi kvalitní skla slovenské výroby a je velmi zajímavá svým designem. V nabídce máme i další velikosti pivního skla.
Sklenice na pivo o objemu 540 ml je vyrobená z velmi kvalitní skla slovenské výroby a je velmi zajímavá svým designem. V nabídce máme i další velikosti pivního skla.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenice na pivo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8591022439463 |
| Výška přepravní: | 19cm |
| Šířka přepravní: | 9cm |
| Hloubka přepravní: | 9cm |
| Objem přepravní: | 1,539dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,247kg |
| Pozor křehké: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
