Cedník 19,5cm s rukojetí PH BÍ
Díky háčkům je možno cedník zachytit za hrnec a usnadnit si tak manipulaci s cezenou tekutinou.
Cedník 19,5 cm, s rukojetí, PH BÍ.
průměr: 19,5 cm
materiál: plast
barva: bílá
Cedník je určený na cezení polévky, těstovin, ovoce a zeleniny.
Díky háčkům je možno cedník zachytit za hrnec a usnadnit si tak manipulaci s cezenou tekutinou.
průměr: 19,5 cm
materiál: plast
barva: bílá
Cedník je určený na cezení polévky, těstovin, ovoce a zeleniny.
Díky háčkům je možno cedník zachytit za hrnec a usnadnit si tak manipulaci s cezenou tekutinou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sítko PH |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 5903313438278 |
| Výška přepravní: | 8cm |
| Šířka přepravní: | 33cm |
| Hloubka přepravní: | 19,5cm |
| Objem přepravní: | 5,148dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,042kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
