Robotická YUKA mini 2 800 MAMMOTION
YUKA mini 2 800 robotická sekačka,,Automaticky zmapuje až pět po sobě jdoucích oblastí sečení,AI Vision systém dokáže identifikovat více než 300 typů objektů a předvídat jejich pohyb,Režim DropMow není potřeba mapování - sekačka začne sekat v pravidelném vzoru tvaru písmena N ve směru, kterým právě stojí,,Bez instalace obvodového drátu,Navigační systém AI Vision se třemi kamerami,Automatické mapování,Pro rozlohu trávníku až 800m 2,Vyjede svah se sklonem až 45% (24°),Záběr sečení 190 mm,Výška sečení 20-60 mm,Počet nožů: 5 ks,Baterie: Li-ion 4,5 Ah (snadno vyměnitelná),Délka dobíjení: 115 minut,
YUKA mini 2 800 robotická sekačka
Automaticky zmapuje až pět po sobě jdoucích oblastí sečení
AI Vision systém dokáže identifikovat více než 300 typů objektů a předvídat jejich pohyb
Režim DropMow není potřeba mapování - sekačka začne sekat v pravidelném vzoru tvaru písmena N ve směru, kterým právě stojí
Bez instalace obvodového drátu
Navigační systém AI Vision se třemi kamerami
Automatické mapování
Pro rozlohu trávníku až 800m 2
Vyjede svah se sklonem až 45% (24°)
Záběr sečení 190 mm
Výška sečení 20-60 mm
Počet nožů: 5 ks
Baterie: Li-ion 4,5 Ah (snadno vyměnitelná)
Délka dobíjení: 115 minut
Ovládání Mammotion aplikací
Automatické dobíjení
Plánovač sečení
Správa oblastí sečení a virtuálních zdí
Až 5 oblastí sečení trávy
Konektivita 4G, Wifi, Bluetooth
Přesné polohování i pod stromy
Integrované doplňkové světlo
Automatické nabíjení, Virtuální zdi, Dešťový senzor, Senzor zdvihu a náklonu
Podpora hlasových asistentů Alexa a Google Assistant
Systém proti krádeži s GPS sledováním
Geofence alarm při opuštění vymezené zóny
Cloudové připojení k RTK
Kompatibilita se systémem Airtag (Airtag není součástí balení)
Rozměry: 525x413x281 mm
Váha: 10,6 kg
Automaticky zmapuje až pět po sobě jdoucích oblastí sečení
AI Vision systém dokáže identifikovat více než 300 typů objektů a předvídat jejich pohyb
Režim DropMow není potřeba mapování - sekačka začne sekat v pravidelném vzoru tvaru písmena N ve směru, kterým právě stojí
Bez instalace obvodového drátu
Navigační systém AI Vision se třemi kamerami
Automatické mapování
Pro rozlohu trávníku až 800m 2
Vyjede svah se sklonem až 45% (24°)
Záběr sečení 190 mm
Výška sečení 20-60 mm
Počet nožů: 5 ks
Baterie: Li-ion 4,5 Ah (snadno vyměnitelná)
Délka dobíjení: 115 minut
Ovládání Mammotion aplikací
Automatické dobíjení
Plánovač sečení
Správa oblastí sečení a virtuálních zdí
Až 5 oblastí sečení trávy
Konektivita 4G, Wifi, Bluetooth
Přesné polohování i pod stromy
Integrované doplňkové světlo
Automatické nabíjení, Virtuální zdi, Dešťový senzor, Senzor zdvihu a náklonu
Podpora hlasových asistentů Alexa a Google Assistant
Systém proti krádeži s GPS sledováním
Geofence alarm při opuštění vymezené zóny
Cloudové připojení k RTK
Kompatibilita se systémem Airtag (Airtag není součástí balení)
Rozměry: 525x413x281 mm
Váha: 10,6 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 14 kg |
| EAN: | 6978266640367 |
| Motor: | ELEKTROMOTOR |
| Typ baterie: | LI-ION |
| Doba nabíjení: | 2 hod |
| Doba chodu: | 120 min |
| Pojezd: | Ano |
| Pracovní záběr: | 190 mm |
| Centrální nastavení sečení: | Ano |
| Pracovní výška: | 20-60 mm |
| Mulčování: | Ano |
| Provedení šasi: | PLAST |
| Soft grip: | Ano |
| Výškově nastavitelné madlo: | Ano |
| Manipulační madlo: | Ano |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Doporučená pracovní plocha: | 800 m2 |
| Výška: | 28,1 cm |
| Šířka: | 41,3 cm |
| Hloubka: | 52,5 cm |
| Hmotnost výrobku: | 10 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
