Podšálek 11,8cm SONO keramický BÍ
Lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na nádobí na běžné domácí použití.
Podšálek 11,8 cm SONO, keramický BÍ.
průměr: 11,8 cm
materiál: keramika
barva: bílá
Podšálek SONO v bílé barvě je vyrobený z keramiky.
Lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na nádobí na běžné domácí použití.
průměr: 11,8 cm
materiál: keramika
barva: bílá
Podšálek SONO v bílé barvě je vyrobený z keramiky.
Lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na nádobí na běžné domácí použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šálek + podšálek |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590419044686 |
| Výška přepravní: | 0cm |
| Šířka přepravní: | 0cm |
| Hloubka přepravní: | 0cm |
| Objem přepravní: | 0dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,01kg |
| Pozor křehké: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
