Sada jídelní dětská KAMARÁDI Z DŽUNGLE 3díl.keramická
Dětská jídelní sada je vhodná po naše nejmenší, aby se snadněji naučili samostatně jíst.
Sada jídelní dětská KAMARÁDI Z DŽUNGLE 3díl., keramická.
sada obsahuje:
- mělký talíř pr. 20 cm
- hluboký talíř pr. 20 cm
- šálek 210 ml
materiál: keramika
dekor: KAMARÁDI Z DŽUNGLE
Dětská jídelní sada je vhodná po naše nejmenší, aby se snadněji naučili samostatně jíst.
sada obsahuje:
- mělký talíř pr. 20 cm
- hluboký talíř pr. 20 cm
- šálek 210 ml
materiál: keramika
dekor: KAMARÁDI Z DŽUNGLE
Dětská jídelní sada je vhodná po naše nejmenší, aby se snadněji naučili samostatně jíst.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sada jídelní, dětská |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.88 kg |
| EAN: | 8591022373811 |
| Výška přepravní: | 9,3cm |
| Šířka přepravní: | 21cm |
| Hloubka přepravní: | 21cm |
| Objem přepravní: | 4,1013dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,884kg |
| Pozor křehké: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
