Sada imbus 1,5- 6mm, 8díl.,
Sada imbusových klíčů obsahuje 8 klíčů ve velikostech 1,5 - 6 mm.
Sada imbus 1,5 - 6 mm, 8díl.,
Sada imbusových klíčů obsahuje 8 klíčů ve velikostech 1,5 - 6 mm.
Sada imbusových klíčů obsahuje 8 klíčů ve velikostech 1,5 - 6 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sada imbus |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022440919 |
| Výška přepravní: | 0,5cm |
| Šířka přepravní: | 12cm |
| Hloubka přepravní: | 19cm |
| Objem přepravní: | 0,114dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,095kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
