TOP300 stereo inter. rádio dřev TELESTAR
Internetové rádio,Telestar TOP300,,Ukazatel času digitální,Výkon (RMS) 30 W,Počet předvoleb FM 100,,FM tuner analogový,Budík,Časované vypnutí,DAB+,Buzení rádiem,,Aplikace, nahrávání, Journaline,CD mechanika,Dálkové ovládání,Displej,Podpora MP3,Výstup na sluchátka,USB,Napájení síť
Internetové rádio
Telestar TOP300
Ukazatel času digitální
Výkon (RMS) 30 W
Počet předvoleb FM 100
FM tuner analogový
Budík
Časované vypnutí
DAB+
Buzení rádiem
Aplikace, nahrávání, Journaline
CD mechanika
Dálkové ovládání
Displej
Podpora MP3
Výstup na sluchátka
USB
Napájení síť
Telestar TOP300
Ukazatel času digitální
Výkon (RMS) 30 W
Počet předvoleb FM 100
FM tuner analogový
Budík
Časované vypnutí
DAB+
Buzení rádiem
Aplikace, nahrávání, Journaline
CD mechanika
Dálkové ovládání
Displej
Podpora MP3
Výstup na sluchátka
USB
Napájení síť
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Radia a radiomagnetofony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.86 kg |
| EAN: | 4262508450190 |
| FM tuner: | ANALOGOVÝ |
| Počet předvoleb FM: | 100 |
| DAB+: | Ano |
| Podpora MP3: | Ano |
| CD mechanika: | Ano |
| Slot na kartu: | NE |
| Budík: | ANO |
| Časované vypnutí: | Ano |
| Výstup na sluchátka: | Ano |
| Napájení: | SÍŤ |
| Výkon (RMS): | 30 W |
| Dálkové ovládání: | Ano |
| USB: | Ano |
| Výška: | 14,5 cm |
| Šířka: | 36 cm |
| Hloubka: | 17,2 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 3,6 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
