TOP250 stereo inter. rádio dřev TELESTAR
Internetové rádio,Telestar TOP250,,Ukazatel času digitální,Výkon (RMS) 20 W,Počet předvoleb FM 100,,FM tuner analogový,Budík,Časované vypnutí,DAB+,Buzení rádiem,,Digitální rádio s podporou Wi-Fi a nahráváním,Dálkové ovládání,Displej,Podpora MP3,Výstup na sluchátka,USB,Napájení síť
Internetové rádio
Telestar TOP250
Ukazatel času digitální
Výkon (RMS) 20 W
Počet předvoleb FM 100
FM tuner analogový
Budík
Časované vypnutí
DAB+
Buzení rádiem
Digitální rádio s podporou Wi-Fi a nahráváním
Dálkové ovládání
Displej
Podpora MP3
Výstup na sluchátka
USB
Napájení síť
Telestar TOP250
Ukazatel času digitální
Výkon (RMS) 20 W
Počet předvoleb FM 100
FM tuner analogový
Budík
Časované vypnutí
DAB+
Buzení rádiem
Digitální rádio s podporou Wi-Fi a nahráváním
Dálkové ovládání
Displej
Podpora MP3
Výstup na sluchátka
USB
Napájení síť
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Radia a radiomagnetofony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 4262508450183 |
| FM tuner: | ANALOGOVÝ |
| Počet předvoleb FM: | 100 |
| DAB+: | Ano |
| Podpora MP3: | Ano |
| Slot na kartu: | NE |
| Budík: | ANO |
| Časované vypnutí: | Ano |
| Výstup na sluchátka: | Ano |
| Napájení: | SÍŤ |
| Výkon (RMS): | 20 W |
| Dálkové ovládání: | Ano |
| USB: | Ano |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šířka: | 27,6 cm |
| Hloubka: | 11,8 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 1,4 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
