Pneuměřič tlakový.
Tlakový pneu měřič se dvěma stupnicemi 0 - 3,9 bar a 0 - 55 psi.
Určeno pro motocyklové a automobilové ventilky.
Tlakový pneu měřič se dvěma stupnicemi 0 - 3,9 bar a 0 - 55 psi.
Určeno pro motocyklové a automobilové ventilky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022411032 |
| Výška přepravní: | 2,5cm |
| Šířka přepravní: | 10cm |
| Hloubka přepravní: | 17cm |
| Objem přepravní: | 0,425dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,04kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
