PGG 75 W plynová deska PHILCO
Plynová varná deska na skle s WOK hořákem,,Vlastnosti,Odolné litinové mřížky,Thermoelektrická pojistka,Integrované zapalování,Hořáky SABAF,,Varné zóny:,Levá zadní varná zóna 1 750 W,Pravá zadní varná zóna 3 000 W,Levá přední varná zóna 1 750 W,Pravá přední varná zóna 1 000 W,,WOK varná zóna 3 800 W,Maximální výkon hořáků 11,3 kW,Trysky na PB,Rozměry (Š × H): 68 × 52 cm
Plynová varná deska na skle s WOK hořákem
Vlastnosti
Odolné litinové mřížky
Thermoelektrická pojistka
Integrované zapalování
Hořáky SABAF
Varné zóny:
Levá zadní varná zóna 1 750 W
Pravá zadní varná zóna 3 000 W
Levá přední varná zóna 1 750 W
Pravá přední varná zóna 1 000 W
WOK varná zóna 3 800 W
Maximální výkon hořáků 11,3 kW
Trysky na PB
Rozměry (Š × H): 68 × 52 cm
Vlastnosti
Odolné litinové mřížky
Thermoelektrická pojistka
Integrované zapalování
Hořáky SABAF
Varné zóny:
Levá zadní varná zóna 1 750 W
Pravá zadní varná zóna 3 000 W
Levá přední varná zóna 1 750 W
Pravá přední varná zóna 1 000 W
WOK varná zóna 3 800 W
Maximální výkon hořáků 11,3 kW
Trysky na PB
Rozměry (Š × H): 68 × 52 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plynové varné desky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 17 kg |
| EAN: | 8590669111664 |
| Typ: | PLYNOVÁ |
| Provedení: | SAMOSTATNÁ |
| Stopgas: | Ano |
| Zapalování: | V KNOFLÍKU |
| Materiál pl. desky: | Tvrzené sklo |
| Počet plotýnek: | 5 |
| Ovládání: | KNOFLÍKEM |
| SMART: | Ne |
| Bezp. vypínání: | Ano |
| Provedení rámečku: | ZKOSENÉ HRANY |
| Výška: | 5,1 cm |
| Šířka: | 68 cm |
| Hloubka: | 52 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH): | 3-4,5x56x49 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
