Ruční aku pila 21V, lišta 15cm SOLIGHT
Solight ruční akumulátorová pila, 150mm,,Pro prořezávání stromků, keřů a drobných dřevin,Bezpečnostní prvky: proti nechtěnému spuštění a ochranný kryt řetězu,Integrovaná ruční olejová pumpa pro snadné mazání řetězu,Nízká hlučnost,Bez emisí,Jednoduchá údržba,Lehka a kompaktní konstrukce,Okamžitý start,,Li-Ion baterie 21V s kapacitou 2Ah,Rozměry s baterií: 42 x 12 x 10,5 cm,Délka lišty: 150mm,Výkon motoru: 630 W,Řezná rychlost: 5 m/s,Řetěz: snadno vyměnitelný a dobře udržovatelný,Nízká hmotnost: pouze cca 1,2 kg bez baterie,Protiskluzová rukojeť,Bezpečnostní pojistka,Ochranný kryt řetězu,
Solight ruční akumulátorová pila, 150mm
Pro prořezávání stromků, keřů a drobných dřevin
Bezpečnostní prvky: proti nechtěnému spuštění a ochranný kryt řetězu
Integrovaná ruční olejová pumpa pro snadné mazání řetězu
Nízká hlučnost
Bez emisí
Jednoduchá údržba
Lehka a kompaktní konstrukce
Okamžitý start
Li-Ion baterie 21V s kapacitou 2Ah
Rozměry s baterií: 42 x 12 x 10,5 cm
Délka lišty: 150mm
Výkon motoru: 630 W
Řezná rychlost: 5 m/s
Řetěz: snadno vyměnitelný a dobře udržovatelný
Nízká hmotnost: pouze cca 1,2 kg bez baterie
Protiskluzová rukojeť
Bezpečnostní pojistka
Ochranný kryt řetězu
Pro prořezávání stromků, keřů a drobných dřevin
Bezpečnostní prvky: proti nechtěnému spuštění a ochranný kryt řetězu
Integrovaná ruční olejová pumpa pro snadné mazání řetězu
Nízká hlučnost
Bez emisí
Jednoduchá údržba
Lehka a kompaktní konstrukce
Okamžitý start
Li-Ion baterie 21V s kapacitou 2Ah
Rozměry s baterií: 42 x 12 x 10,5 cm
Délka lišty: 150mm
Výkon motoru: 630 W
Řezná rychlost: 5 m/s
Řetěz: snadno vyměnitelný a dobře udržovatelný
Nízká hmotnost: pouze cca 1,2 kg bez baterie
Protiskluzová rukojeť
Bezpečnostní pojistka
Ochranný kryt řetězu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pily |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.27 kg |
| EAN: | 8592718036508 |
| Motor: | ELEKTROMOTOR |
| Výkon motoru: | 0,63 kW |
| Typ baterie: | LI-ION |
| Napětí baterie: | 21 V |
| Indikace nabití: | Ano |
| Doba nabíjení: | 3 hod |
| Objem olejové nádrže: | 5 ml |
| Délka lišty: | 15 cm |
| Materiál řetězu: | POCHROMOVANÝ |
| Rychlost řetězu: | 5 m/s |
| Rychlé napínání řetězu: | Ano |
| Výška: | 10,5 cm |
| Šířka: | 42 cm |
| Hloubka: | 12 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
