Ruční aku pila 21V, lišta 10cm SOLIGHT
Solight ruční akumulátorová pila 21V, lišta 100mm,,Pro prořezávání stromků, keřů a drobných dřevin,Bezpečnostní prvky: proti nechtěnému spuštění a ochranný kryt řetězu,Nízká hlučnost,Bez emisí,Jednoduchá údržba,Lehka a kompaktní konstrukce,Okamžitý start,,Li-Ion baterie 21V s kapacitou 2Ah,Rozměry s baterií: 36 × 11,5 × 11 cm,Lišta: délka 100 mm,Řetěz: snadno vyměnitelný a dobře udržovatelný,Nízká hmotnost: pouze cca 1,2 kg bez baterie,Protiskluzová rukojeť,Bezpečnostní pojistka,Ochranný kryt řetězu,
Solight ruční akumulátorová pila 21V, lišta 100mm
Pro prořezávání stromků, keřů a drobných dřevin
Bezpečnostní prvky: proti nechtěnému spuštění a ochranný kryt řetězu
Nízká hlučnost
Bez emisí
Jednoduchá údržba
Lehka a kompaktní konstrukce
Okamžitý start
Li-Ion baterie 21V s kapacitou 2Ah
Rozměry s baterií: 36 × 11,5 × 11 cm
Lišta: délka 100 mm
Řetěz: snadno vyměnitelný a dobře udržovatelný
Nízká hmotnost: pouze cca 1,2 kg bez baterie
Protiskluzová rukojeť
Bezpečnostní pojistka
Ochranný kryt řetězu
Pro prořezávání stromků, keřů a drobných dřevin
Bezpečnostní prvky: proti nechtěnému spuštění a ochranný kryt řetězu
Nízká hlučnost
Bez emisí
Jednoduchá údržba
Lehka a kompaktní konstrukce
Okamžitý start
Li-Ion baterie 21V s kapacitou 2Ah
Rozměry s baterií: 36 × 11,5 × 11 cm
Lišta: délka 100 mm
Řetěz: snadno vyměnitelný a dobře udržovatelný
Nízká hmotnost: pouze cca 1,2 kg bez baterie
Protiskluzová rukojeť
Bezpečnostní pojistka
Ochranný kryt řetězu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pily |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.96 kg |
| EAN: | 8592718032326 |
| Motor: | ELEKTROMOTOR |
| Výkon motoru: | 0,63 kW |
| Typ baterie: | LI-ION |
| Napětí baterie: | 21 V |
| Indikace nabití: | Ano |
| Doba nabíjení: | 3 hod |
| Délka lišty: | 10 cm |
| Materiál řetězu: | POCHROMOVANÝ |
| Rychlost řetězu: | 5 m/s |
| Výška: | 11 cm |
| Šířka: | 36 cm |
| Hloubka: | 11,5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
