Miska sada 2díl. pr.20,5cm SWEET HOME, v košíku, keramika/proutí
edná se o oblíbenou kolekci keramiky s dekorem SWEET HOME, kterou můžete doplnit o další položky z této dekorované řady.
Miska sada 2díl. pr. 20,5 cm, SWEET HOME, v košíku, keramika / proutí.
Mísa v košíku SWEET HOME o průměru 20,5 cm v proutěném PVC košíku 20,5 cm, je vhodná na podávání slaných i sladkých pochutin.
Sada obsahuje: 2 x misku a 1 x proutěný PVC košík. J
edná se o oblíbenou kolekci keramiky s dekorem SWEET HOME, kterou můžete doplnit o další položky z této dekorované řady.
Mísa v košíku SWEET HOME o průměru 20,5 cm v proutěném PVC košíku 20,5 cm, je vhodná na podávání slaných i sladkých pochutin.
Sada obsahuje: 2 x misku a 1 x proutěný PVC košík. J
edná se o oblíbenou kolekci keramiky s dekorem SWEET HOME, kterou můžete doplnit o další položky z této dekorované řady.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Miska servírovací |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.13 kg |
| EAN: | 8591022486634 |
| Výška přepravní: | 6cm |
| Šířka přepravní: | 23cm |
| Hloubka přepravní: | 23cm |
| Objem přepravní: | 3,174dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 1,13kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
