Miska 11x11cm, 0,5l, PH MINT CULINARIA
V nabídce další barvy a velikosti.
Miska 11 x 11 cm, 0,5l, PH MINT CULINARIA
rozměry: 11 x 11 x 6,3 cm
objem: 0,5 l
materiál: plast
barva: mint
Miska CULINARIA má v kuchyni široké využití, je vhodná nejen k ukládání potravin, ale i k servírování pokrmů.
Miska je vyrobena z odolného plastu a je vhodná do myčky na nádobí.
V nabídce další barvy a velikosti.
rozměry: 11 x 11 x 6,3 cm
objem: 0,5 l
materiál: plast
barva: mint
Miska CULINARIA má v kuchyni široké využití, je vhodná nejen k ukládání potravin, ale i k servírování pokrmů.
Miska je vyrobena z odolného plastu a je vhodná do myčky na nádobí.
V nabídce další barvy a velikosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Miska PH |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022558027 |
| Výška přepravní: | 6,5cm |
| Šířka přepravní: | 12cm |
| Hloubka přepravní: | 12cm |
| Objem přepravní: | 0,936dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,044kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
