Miska 11,5x11,5cm, 0,6l, PH RŮŽ CULINARIA
Miska je vyrobena z odolného plastu a je vhodná do myčky na nádobí.
Miska 11,5 x 11,5 cm, 0,6 l, PH RŮŽ, CULINARIA.
rozměry: 11,5 x 11,5 cm
objem: 0,6 l
materiál: plast
barva: růžová
Miska CULINARIA má v kuchyni široké využití, je vhodná nejen k ukládání potravin, ale i k servírování.
Miska je vyrobena z odolného plastu a je vhodná do myčky na nádobí.
rozměry: 11,5 x 11,5 cm
objem: 0,6 l
materiál: plast
barva: růžová
Miska CULINARIA má v kuchyni široké využití, je vhodná nejen k ukládání potravin, ale i k servírování.
Miska je vyrobena z odolného plastu a je vhodná do myčky na nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Miska PH |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8591022585399 |
| Výška přepravní: | 6cm |
| Šířka přepravní: | 13cm |
| Hloubka přepravní: | 13cm |
| Objem přepravní: | 1,014dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,051kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
