Miska 13cm HARENA skleněná BÍ
V nabídce máme i další položky v řadě HARENA.
Miska skleněná 13 cm, HARENA, BÍ.
průměr: 13 cm
materiál: tvrzené sklo
barva: bílá
Velmi kvalitní tvrzené sklo s vysokou pevností.
Lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.
Vyrobeno v EU.
Nádobí je vysoce odolné proti poškrábání, otěru, tepelnému šoku, je neporézní a tudíž zabraňuje usazování bakterií, udržuje teplotu pokrmů, je 100% recyklovatelné.
V nabídce máme i další položky v řadě HARENA.
průměr: 13 cm
materiál: tvrzené sklo
barva: bílá
Velmi kvalitní tvrzené sklo s vysokou pevností.
Lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.
Vyrobeno v EU.
Nádobí je vysoce odolné proti poškrábání, otěru, tepelnému šoku, je neporézní a tudíž zabraňuje usazování bakterií, udržuje teplotu pokrmů, je 100% recyklovatelné.
V nabídce máme i další položky v řadě HARENA.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Miska Harena |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 0883314534313 |
| Výška přepravní: | 7cm |
| Šířka přepravní: | 13cm |
| Hloubka přepravní: | 13cm |
| Objem přepravní: | 1,183dm3 |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Pozor křehké: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
