Miska 13,5cm EBRO skleněná BÍ
Nádobí je vysoce odolné proti poškrábání, otěru, tepelnému šoku, je neporézní a tudíž zabraňuje usazování bakterií, udržuje teplotu pokrmů, je 100% recyklovatelné.
Miska 13,5 cm, EBRO, skleněná, bílá.
průměr: 13,5 cm
materiál: sklo
barva: bílá
Miska EBRO z tvrzeného skla, bílé barvy.
Misku lze používat do mikrovlnné trouby a do myčky na nádobí.
Vyrobeno v EU.
Nádobí je vysoce odolné proti poškrábání, otěru, tepelnému šoku, je neporézní a tudíž zabraňuje usazování bakterií, udržuje teplotu pokrmů, je 100% recyklovatelné.
průměr: 13,5 cm
materiál: sklo
barva: bílá
Miska EBRO z tvrzeného skla, bílé barvy.
Misku lze používat do mikrovlnné trouby a do myčky na nádobí.
Vyrobeno v EU.
Nádobí je vysoce odolné proti poškrábání, otěru, tepelnému šoku, je neporézní a tudíž zabraňuje usazování bakterií, udržuje teplotu pokrmů, je 100% recyklovatelné.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Miska |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 8411712238865 |
| Výška přepravní: | 6,8cm |
| Šířka přepravní: | 14cm |
| Hloubka přepravní: | 14cm |
| Objem přepravní: | 1,3328dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,191kg |
| Pozor křehké: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
