Miska 14cm HEART keramická mix barev
Misku lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.
Miska 14 cm, HEART, mix barev, keramická.
průměr: 14 cm
výška: 8 cm
objem: 660 ml
materiál: keramika
mix barev:
Miska HEART je vyrobena z keramiky, je vhodná pro podávání různých pokrmů.
Misku lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.
průměr: 14 cm
výška: 8 cm
objem: 660 ml
materiál: keramika
mix barev:
Miska HEART je vyrobena z keramiky, je vhodná pro podávání různých pokrmů.
Misku lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Miska, forma zapékací |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590419112842 |
| Výška přepravní: | 8cm |
| Šířka přepravní: | 14cm |
| Hloubka přepravní: | 18cm |
| Barva: | |
| Objem přepravní: | 2,016dm3 |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Typ povrchu: | |
| Indukční ohřev: | |
| Listingový popis: | |
| Elektrický ohřev: | |
| Sklokeramický ohřev: | |
| Mytí v myčce: | |
| Plynový ohřev: | |
| Průměry: | |
| Vnější materiál: | |
| Typ pánve: | |
| Skleněné poklice: | |
| Nepřilnavý povrch: | |
| Pozor křehké: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
