Forma zapékací obdél. 20,5x12cm CULINARIA keramická BÍ
trouba: ano
Forma zapékací obdélníková, 20,5 x 12 cm, CULINARIA, keramická, bílá.
rozměry: 20,5 x 12 x 4,5 cm
materiál: keramika
barva: bílá
Obdélníková zapékací forma CULINARIA White.
Keramická obdélníková zapékací forma CULINARIA White s praktickými držadly pro snadnou manipulaci.
Vnější strana formy má vlnkový reliéf.
Keramické formy rovnoměrně absorbují teplo a postupně ho uvolňují, díky čemuž se pokrmy dobře propečou.
elektrika: ne
plyn: ne
sklokeramika: ne
indukce: ne
myčka: ano
mikrovlnka: ano
trouba: ano
rozměry: 20,5 x 12 x 4,5 cm
materiál: keramika
barva: bílá
Obdélníková zapékací forma CULINARIA White.
Keramická obdélníková zapékací forma CULINARIA White s praktickými držadly pro snadnou manipulaci.
Vnější strana formy má vlnkový reliéf.
Keramické formy rovnoměrně absorbují teplo a postupně ho uvolňují, díky čemuž se pokrmy dobře propečou.
elektrika: ne
plyn: ne
sklokeramika: ne
indukce: ne
myčka: ano
mikrovlnka: ano
trouba: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Miska, forma zapékací |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022346877 |
| Výška přepravní: | 4,5cm |
| Šířka přepravní: | 13cm |
| Hloubka přepravní: | 21cm |
| Objem přepravní: | 1,2285dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,515kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
