Šťouchadlo na brambory 27x8cm AZORA nerez
Jednoduchý funkční design zabezpečuje nadčasovost a dlouhou morální i kvalitativní životnost všech výrobků.
Šťouchadlo na brambory 27 x 8 cm, AZORA, nerez.
rozměry: 27 x 8 cm
materiál: nerez
Šťouchadlo na brambory AZORA, vyrobené z nerezavějící oceli, je určeno pro profesionální i domácí použití.
Šťouchadlo je opatřeno praktickým očkem pro možnost zavěšení, snadno se udržuje, lze mýt v myčce na nádobí.
Řada kuchyňského náčiní GASTEX splňuje náročné požadavky profesionálů a je vhodná i pro domácí použití.
Jednoduchý funkční design zabezpečuje nadčasovost a dlouhou morální i kvalitativní životnost všech výrobků.
rozměry: 27 x 8 cm
materiál: nerez
Šťouchadlo na brambory AZORA, vyrobené z nerezavějící oceli, je určeno pro profesionální i domácí použití.
Šťouchadlo je opatřeno praktickým očkem pro možnost zavěšení, snadno se udržuje, lze mýt v myčce na nádobí.
Řada kuchyňského náčiní GASTEX splňuje náročné požadavky profesionálů a je vhodná i pro domácí použití.
Jednoduchý funkční design zabezpečuje nadčasovost a dlouhou morální i kvalitativní životnost všech výrobků.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mačkadlo na vařené brambory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590419044587 |
| Výška přepravní: | 7,5cm |
| Šířka přepravní: | 9cm |
| Hloubka přepravní: | 27cm |
| Objem přepravní: | 1,8225dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,173kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
