Šťouchadlo na brambory 26x10cm AZORA nerez
Jednoduchý funkční design zabezpečuje nadčasovost a dlouhou morální i kvalitativní životnost všech výrobků.
Šťouchadlo na brambory 26 x 10 cm, AZORA, nerez.
rozměry: 26 x 10 cm
materiál: nerez
Drátěné šťouchadlo na brambory AZORA, vyrobené z nerezavějící oceli,, je určeno pro profesionální i domácí použití.
Šťouchadlo je opatřeno praktickým očkem pro možnost zavěšení, snadno se udržuje, lze mýt v myčce na nádobí.
Řada kuchyňského náčiní GASTEX splňuje náročné požadavky profesionálů a je vhodná i pro domácí použití.
Jednoduchý funkční design zabezpečuje nadčasovost a dlouhou morální i kvalitativní životnost všech výrobků.
rozměry: 26 x 10 cm
materiál: nerez
Drátěné šťouchadlo na brambory AZORA, vyrobené z nerezavějící oceli,, je určeno pro profesionální i domácí použití.
Šťouchadlo je opatřeno praktickým očkem pro možnost zavěšení, snadno se udržuje, lze mýt v myčce na nádobí.
Řada kuchyňského náčiní GASTEX splňuje náročné požadavky profesionálů a je vhodná i pro domácí použití.
Jednoduchý funkční design zabezpečuje nadčasovost a dlouhou morální i kvalitativní životnost všech výrobků.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mačkadlo na vařené brambory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590419044570 |
| Výška přepravní: | 6cm |
| Šířka přepravní: | 11cm |
| Hloubka přepravní: | 29cm |
| Objem přepravní: | 1,914dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,17kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
