Lis na citrusy silikon ČRV CULINARIA
Silikonový odšťavňovač na citrusy CULINARIA red, rozměry: délka 13,9 cm, šířka 9,8 cm, výška 6,2 cm, vynikající pro snadné a rychlé odšťavňování citronů, pomerančů atd. Miska má výlevku pro získanou šťávu. Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel své uplatnění i v kuchyni. Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, různé druhy kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky.
Silikonový odšťavňovač na citrusy CULINARIA red, rozměry: délka 13,9 cm, šířka 9,8 cm, výška 6,2 cm, vynikající pro snadné a rychlé odšťavňování citronů, pomerančů atd. Miska má výlevku pro získanou šťávu. Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel své uplatnění i v kuchyni. Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, různé druhy kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lis na citrusy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022344538 |
| Výška přepravní: | 6cm |
| Šířka přepravní: | 10cm |
| Hloubka přepravní: | 22cm |
| Objem přepravní: | 1,32dm3 |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
