Lis na citrusy s miskou TASTY 20x15x8cm PH
Lis na citrusy CULINARIA je praktickým pomocníkem pro snadné vymačkaní šťávy z citronu, pomeranče nebo mandarinky.
Lis na citrusy s miskou TASTY, 20 x 15 x 8 cm, PH.
rozměry: 20 x 15 x 8 cm
materiál: plast
Lis na citrusy CULINARIA je praktickým pomocníkem pro snadné vymačkaní šťávy z citronu, pomeranče nebo mandarinky.
rozměry: 20 x 15 x 8 cm
materiál: plast
Lis na citrusy CULINARIA je praktickým pomocníkem pro snadné vymačkaní šťávy z citronu, pomeranče nebo mandarinky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lis na citrusy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022610992 |
| Výška přepravní: | 7,5cm |
| Šířka přepravní: | 14cm |
| Hloubka přepravní: | 19cm |
| Objem přepravní: | 1,995dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,08kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
