Lis na česnek 15,5cm kov. CULINARIA GREY
Mřížku lze jednoduše vyčistit od zbytků česneku.
Lis na česnek 15,5 cm, kov., CULINARIA GREY.
délka: 15,5 cm
materiál: slitina hliníku
barva: šedá
Lis na česnek CULINARIA Grey se jistě stane praktickým pomocníkem ve vaší kuchyni.
Lis je vyrobený z odolné slitiny hliníku s povrchovou úpravou.
Mřížku lze jednoduše vyčistit od zbytků česneku.
délka: 15,5 cm
materiál: slitina hliníku
barva: šedá
Lis na česnek CULINARIA Grey se jistě stane praktickým pomocníkem ve vaší kuchyni.
Lis je vyrobený z odolné slitiny hliníku s povrchovou úpravou.
Mřížku lze jednoduše vyčistit od zbytků česneku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lis na česnek |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022617465 |
| Výška přepravní: | 3,5cm |
| Šířka přepravní: | 6cm |
| Hloubka přepravní: | 16cm |
| Objem přepravní: | 0,336dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,08kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
