Lampa hřbitovní sklo 15cm rovná (35g) (hoří 9hod) paraf. mix barev
Skleněná hřbitovní lampa na svíčky 15 cm s kuželovitým víkem proti dešti a proti uhašení plamínku větrem.
výška: 15 cm
hmotnost: 35 g
parafín
mix barev
doba hoření svíčky v lampě: 9 hod
Skleněná hřbitovní lampa na svíčky 15 cm s kuželovitým víkem proti dešti a proti uhašení plamínku větrem.
hmotnost: 35 g
parafín
mix barev
doba hoření svíčky v lampě: 9 hod
Skleněná hřbitovní lampa na svíčky 15 cm s kuželovitým víkem proti dešti a proti uhašení plamínku větrem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lampa hřbitovní |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 5903856975698 |
| Šířka přepravní: | 6,2cm |
| Výška přepravní: | 14cm |
| Hloubka přepravní: | 6,2cm |
| Objem přepravní: | 0,53816dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,03kg |
| Typ svíčky: | hřbitovní svíčka |
| Barva: | |
| Výška: | 0cm |
| Materiál: | |
| Šířka: | 0cm |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Hmotnost: | 0g |
| Objem: | 0ml |
| Typ: | |
| Doba hoření: | 0hod |
| Určení: | |
| Listingový popis: | |
| Pozor křehké: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
