Láhev kojenecká 250ml širokohrdlá skleněná
Láhev kojenecká širokohrdlá 0,25 l, se vyrábí z tvrdého boritokřemičitého skla, které je velmi odolné (mechanicky i teplotně +300 / -40 stupňů). Výhodou je dlouhá životnost, hygienická nezávadnost a snadná údržba (lze mýt v myčce na nádobí).
Láhev kojenecká širokohrdlá 0,25 l, se vyrábí z tvrdého boritokřemičitého skla, které je velmi odolné (mechanicky i teplotně +300 / -40 stupňů). Výhodou je dlouhá životnost, hygienická nezávadnost a snadná údržba (lze mýt v myčce na nádobí).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Láhev |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8593419550751 |
| Výška přepravní: | 7cm |
| Šířka přepravní: | 7cm |
| Hloubka přepravní: | 23cm |
| Objem přepravní: | 1,127dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,235kg |
| Pozor křehké: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
