Hrnek vařák 700ml TRAVEL keramický
Je vyroben z keramiky, vhodný na horké i studené nápoje.
Objem: 700 ml
Materiál: keramika
Dekor: travel
Hrnek přináší spoustu benefitů, které využívaly už naše babičky.
Jeden z nich je, že rovné dno bez glazury zaručí možnost ohřávání obsahu hrnku i na sporáku
Dalším benefitem je, že ho lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.
Je vyroben z keramiky, vhodný na horké i studené nápoje.
Materiál: keramika
Dekor: travel
Hrnek přináší spoustu benefitů, které využívaly už naše babičky.
Jeden z nich je, že rovné dno bez glazury zaručí možnost ohřávání obsahu hrnku i na sporáku
Dalším benefitem je, že ho lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.
Je vyroben z keramiky, vhodný na horké i studené nápoje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnek vařák |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8591022463543 |
| Šířka přepravní: | 11cm |
| Výška přepravní: | 10,5cm |
| Hloubka přepravní: | 15cm |
| Objem přepravní: | 1,7325dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,01kg |
| Barva: | běžová |
| Materiál: | keramika |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
| Objem: | 700ml |
| Licence: | |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Typ příborů: | |
| Typ mísy: | |
| Typ nádobí: | |
| Typ sklenice: | |
| Listingový popis: | |
| Určení: | |
| Typ podnosu: | |
| Pozor křehké: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
