Hrnek 360ml + miska 540 ml LAVENDER keramika sada 2díl.
2dílná snídaňová sada LAVENDER, sada obsahuje: 1x keramický hrnek o objemu 360 ml a 1x keramickou misku o objemu 540 ml, dvoubarevná glazura s dekorem levandule.
2dílná snídaňová sada LAVENDER, sada obsahuje: 1x keramický hrnek o objemu 360 ml a 1x keramickou misku o objemu 540 ml, dvoubarevná glazura s dekorem levandule.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnek mix dekor |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022353493 |
| Výška přepravní: | 13,5cm |
| Šířka přepravní: | 14cm |
| Hloubka přepravní: | 18cm |
| Objem přepravní: | 3,402dm3 |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Pozor křehké: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
