Hrnek 330ml LOVE keramický mix dekorů
Hrnek LOVE 330 ml je vyroben z keramiky, vhodný na horké i studené nápoje. Dodáván ve více designech, výška hrnku 10 cm, průměr horní 9 cm průměr dolní 6 cm. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.
Hrnek LOVE 330 ml je vyroben z keramiky, vhodný na horké i studené nápoje. Dodáván ve více designech, výška hrnku 10 cm, průměr horní 9 cm průměr dolní 6 cm. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnek mix dekor |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8591022464113 |
| Výška přepravní: | 10cm |
| Šířka přepravní: | 9cm |
| Hloubka přepravní: | 12cm |
| Objem přepravní: | 1,08dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,247kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
