Hrnek 310ml HEART HN keramický
Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.
Hrnek 310 ml, HEART, HN keramický.
objem: 310 ml
průměr: 8,5 cm
výška: 10,5 cm
materiál: keramika
barva: hnědá
Hrnek HEART 310 ml je vhodný na horké i studené nápoje.
Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.
objem: 310 ml
průměr: 8,5 cm
výška: 10,5 cm
materiál: keramika
barva: hnědá
Hrnek HEART 310 ml je vhodný na horké i studené nápoje.
Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnek mix dekor |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022566213 |
| Výška přepravní: | 10,5cm |
| Šířka přepravní: | 9cm |
| Hloubka přepravní: | 12cm |
| Objem přepravní: | 1,134dm3 |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Pozor křehké: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
