Hrnek 240ml CANDY mix dekorů, keramický
Hrnek je dodáván ve více designech a barevných provedeních.
Hrnek 240 ml CANDY mix dekorů, keramický.
objem: 240 ml
Keramický hrnek na horké i studené nápoje.
Hrnek je dodáván ve více designech a barevných provedeních.
objem: 240 ml
Keramický hrnek na horké i studené nápoje.
Hrnek je dodáván ve více designech a barevných provedeních.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnek mix dekor |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8591022364222 |
| Šířka přepravní: | 8cm |
| Výška přepravní: | 9cm |
| Hloubka přepravní: | 11cm |
| Objem přepravní: | 0,792dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,198kg |
| Materiál: | keramika |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
| Objem: | 240ml |
| Barva: | |
| Licence: | |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Typ příborů: | |
| Typ mísy: | |
| Typ nádobí: | |
| Typ sklenice: | |
| Listingový popis: | |
| Určení: | |
| Typ podnosu: | |
| Pozor křehké: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
