Hrnek 210ml DOTS keramický
Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.
Hrnek 210 ml DOTS, keramický.
objem: 210 ml
průměr: 7,5 cm
výška: 8,5 cm
materiál: keramika
Hrnek DOTS je vyrobený z keramiky, vhodný na horké i studené nápoje.
Je dodáván v krémové barvě s puntíky,
Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.
objem: 210 ml
průměr: 7,5 cm
výška: 8,5 cm
materiál: keramika
Hrnek DOTS je vyrobený z keramiky, vhodný na horké i studené nápoje.
Je dodáván v krémové barvě s puntíky,
Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnek mix dekor |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 8591022464977 |
| Výška přepravní: | 9cm |
| Šířka přepravní: | 8cm |
| Hloubka přepravní: | 11cm |
| Objem přepravní: | 0,792dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,209kg |
| Pozor křehké: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
