Hrnek 620ml MAXI LOVE keramický
Hrnek MAXI LOVE 620 ml je vyroben z keramiky, vhodný na horké i studené nápoje. Je dodáván v bílé barvě s dekorem srdce, výška hrnku 11,2 cm, průměr horní 11 cm, průměr dolní 6,5 cm. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.
Hrnek MAXI LOVE 620 ml je vyroben z keramiky, vhodný na horké i studené nápoje. Je dodáván v bílé barvě s dekorem srdce, výška hrnku 11,2 cm, průměr horní 11 cm, průměr dolní 6,5 cm. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnek Jumbo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022466100 |
| Výška přepravní: | 11,5cm |
| Šířka přepravní: | 11cm |
| Hloubka přepravní: | 15cm |
| Objem přepravní: | 1,8975dm3 |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Pozor křehké: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
