Hrnek 380ml WILBY BÍ keramický
Hrnek lze používat v mikrovlnné troubě a mýt v myčce na nádobí.
Hrnek 380 ml WILBY, keramický, bílý.
objem: 380 ml
horní průměr 9 cm
dolní průměr 6,6 cm
výška: 11 cm
materiál: keramika
barva: bílá
Keramický hrnek WILBY je vhodný pro podávání teplých i studených nápojů.
Hrnek lze používat v mikrovlnné troubě a mýt v myčce na nádobí.
objem: 380 ml
horní průměr 9 cm
dolní průměr 6,6 cm
výška: 11 cm
materiál: keramika
barva: bílá
Keramický hrnek WILBY je vhodný pro podávání teplých i studených nápojů.
Hrnek lze používat v mikrovlnné troubě a mýt v myčce na nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnek jednobarevný |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590419045508 |
| Výška přepravní: | 0cm |
| Šířka přepravní: | 0cm |
| Hloubka přepravní: | 0cm |
| Objem přepravní: | 0dm3 |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Pozor křehké: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
