Hrnek 400ml dvoustěnný DOBLO skleněný (2ks)
Hrnky jsou vhodné do myčky.
Hrnek 400 ml, dvoustěnný, DOBLO, skleněný (2 ks).
objem: 400 ml
baelní: 2 ks
Sada skleněných dvoustěnných hrnků DOBLO.
Hrnek je vhodný pro podávání studených i horkých nápojů.
Dále díky použití dvou stěn vydrží nápoj v hrnku déle teplý než v běžných hrncích.
Hrnky jsou vhodné do myčky.
objem: 400 ml
baelní: 2 ks
Sada skleněných dvoustěnných hrnků DOBLO.
Hrnek je vhodný pro podávání studených i horkých nápojů.
Dále díky použití dvou stěn vydrží nápoj v hrnku déle teplý než v běžných hrncích.
Hrnky jsou vhodné do myčky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnek dvoustěnné sklo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022615904 |
| Výška přepravní: | 17,8cm |
| Šířka přepravní: | 12cm |
| Hloubka přepravní: | 22cm |
| Objem přepravní: | 4,6992dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,54kg |
| Pozor křehké: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
