Hrnek 100ml EASY BAR skleněný
Hrnek skleněný EASY BAR 100 ml je určený k podávání studených i teplých nápojů. Hrnek je vyroben z kvalitního skla a je vhodný i do myčky.
Hrnek skleněný EASY BAR 100 ml je určený k podávání studených i teplých nápojů. Hrnek je vyroben z kvalitního skla a je vhodný i do myčky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnek |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8590419115898 |
| Výška přepravní: | 6,5cm |
| Šířka přepravní: | 7cm |
| Hloubka přepravní: | 9cm |
| Objem přepravní: | 0,4095dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,095kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
