Hrabičky 7 hrotů S NÁSADOU 50cm PROFI
Hrabičky jsou určeny pro běžné zahradní práce.
Hrabičky 7 hrotů, S NÁSADOU 50 cm, PROFI.
násada: 50 cm
7 hrotů
materiál: kov, dřevo
Hrabičky jsou určeny pro běžné zahradní práce.
násada: 50 cm
7 hrotů
materiál: kov, dřevo
Hrabičky jsou určeny pro běžné zahradní práce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrabičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590419462800 |
| Výška přepravní: | 0cm |
| Šířka přepravní: | 0cm |
| Hloubka přepravní: | 0cm |
| Objem přepravní: | 0dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,7kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
