Hrábě 16z d.45,5cm ocel S NÁSADOU 150cm PROFI
Hrábě slouží především k hrabání, shrabování a obracení zejména pokosených rostlin, hrubšího smetí, spadaného listí, sběru trávy apod.
Hrábě 16 z, d. 45,5 cm, ocel, S NÁSADOU 150 cm, PROFI.
délka: 45,5 cm
materiál: ocel
16 hrotů
násada: 150 cm
Hrábě slouží především k hrabání, shrabování a obracení zejména pokosených rostlin, hrubšího smetí, spadaného listí, sběru trávy apod.
délka: 45,5 cm
materiál: ocel
16 hrotů
násada: 150 cm
Hrábě slouží především k hrabání, shrabování a obracení zejména pokosených rostlin, hrubšího smetí, spadaného listí, sběru trávy apod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrábě ocel s násadou |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590419462954 |
| Výška přepravní: | 0cm |
| Šířka přepravní: | 0cm |
| Hloubka přepravní: | 0cm |
| Objem přepravní: | 0dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 1,5kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
