Sedák na houpačku 93x114cm textil ANTR
Náhradní textilní sedák na houpačku v antracitové barvě.
Sedák na houpačku 93 x 114 cm, textil ANTR.
rozměry: 93 x 114 cm
materiál: textil
barva: antracitová
Náhradní textilní sedák na houpačku v antracitové barvě.
rozměry: 93 x 114 cm
materiál: textil
barva: antracitová
Náhradní textilní sedák na houpačku v antracitové barvě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Houpačka zahradní |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022462263 |
| Výška přepravní: | 0,7cm |
| Šířka přepravní: | 30cm |
| Hloubka přepravní: | 53cm |
| Objem přepravní: | 1,113dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,52kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
