Volant Form.Ferrari SF1000 Add-On PC/PS
Volant,Volant Formule Ferrari SF1000 Add-On PC/PS,,Volant designovaný ve spolupráci s legendární automobilkou Ferrari,Model volantu vozů z let 2020 a 2021,3mm čelní deska z 21 vrstev uhlíkových vláken,Hliníkové řadicí páky vyměnitelné za Thrustmaster T-Chrono Paddles,11 soutěžních tlačítek se spolehlivým rozpoznáním stisku,2 měkké rychlé otočné přepínače pro nastavení za chodu,,Volant spadá do ekosystému Thrustmaster, díky čemuž můžete volant kombinovat s dalšími prvky tak, aby byl zážitek při hraní her maximálně realistický,Analogové řadicí páky,Magnetické rychlostní páky Push/Pull,109 mm LCD
Volant
Volant Formule Ferrari SF1000 Add-On PC/PS
Volant designovaný ve spolupráci s legendární automobilkou Ferrari
Model volantu vozů z let 2020 a 2021
3mm čelní deska z 21 vrstev uhlíkových vláken
Hliníkové řadicí páky vyměnitelné za Thrustmaster T-Chrono Paddles
11 soutěžních tlačítek se spolehlivým rozpoznáním stisku
2 měkké rychlé otočné přepínače pro nastavení za chodu
Volant spadá do ekosystému Thrustmaster, díky čemuž můžete volant kombinovat s dalšími prvky tak, aby byl zážitek při hraní her maximálně realistický
Analogové řadicí páky
Magnetické rychlostní páky Push/Pull
109 mm LCD IPS displej s 69 různými informacemi
21 LED pro otáčkoměr a signální vlajky F1
Široká kompatibilita s herními konzolemi PlayStation či PC
Volant Formule Ferrari SF1000 Add-On PC/PS
Volant designovaný ve spolupráci s legendární automobilkou Ferrari
Model volantu vozů z let 2020 a 2021
3mm čelní deska z 21 vrstev uhlíkových vláken
Hliníkové řadicí páky vyměnitelné za Thrustmaster T-Chrono Paddles
11 soutěžních tlačítek se spolehlivým rozpoznáním stisku
2 měkké rychlé otočné přepínače pro nastavení za chodu
Volant spadá do ekosystému Thrustmaster, díky čemuž můžete volant kombinovat s dalšími prvky tak, aby byl zážitek při hraní her maximálně realistický
Analogové řadicí páky
Magnetické rychlostní páky Push/Pull
109 mm LCD IPS displej s 69 různými informacemi
21 LED pro otáčkoměr a signální vlajky F1
Široká kompatibilita s herními konzolemi PlayStation či PC
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.19 kg |
| EAN: | 3362934003975 |
| Počet tlačítek: | 25 |
| Kompatibilní: | s PS5 |
| Výška: | 17 cm |
| Šířka: | 27 cm |
| Hloubka: | 8,5 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 1,3 kg |
| Part Number: | 4060320 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
