SOL-R 4 HOTAS letecký ovladač THRUSTMAST
Joystick,Thrustmaster SOL-R 4 HOTAS,,Kompatibilní: s PC,Prémiová kombinace joysticku a plynové páky s nastavením HOTAS,58 tlačítek, 13 os a 10+ RGB zón s plnou programovatelností,Technologie H.E.A.R.T. pro 16bitovou přesnost a nulové opotřebení,Plynulá páka s technologií S.M.A.R.T. a nastavitelnými dorazy,Modulární joystick s odnímatelnou rukojetí pro praváky i leváky,Kompatibilita se základnami Sol-R, AVA a HOTAS Warthog,Plug & Play integrace do DCS a Microsoft Flight Simulator,Podpora softwaru T.A.R.G.E.T. pro pokročilé mapování,,Part Number: 2960945,Výška: 24,7 cm,Šířka: 36,6 cm,Hloubka: 20
Joystick
Thrustmaster SOL-R 4 HOTAS
Kompatibilní: s PC
Prémiová kombinace joysticku a plynové páky s nastavením HOTAS
58 tlačítek, 13 os a 10+ RGB zón s plnou programovatelností
Technologie H.E.A.R.T. pro 16bitovou přesnost a nulové opotřebení
Plynulá páka s technologií S.M.A.R.T. a nastavitelnými dorazy
Modulární joystick s odnímatelnou rukojetí pro praváky i leváky
Kompatibilita se základnami Sol-R, AVA a HOTAS Warthog
Plug & Play integrace do DCS a Microsoft Flight Simulator
Podpora softwaru T.A.R.G.E.T. pro pokročilé mapování
Part Number: 2960945
Výška: 24,7 cm
Šířka: 36,6 cm
Hloubka: 20,4 cm
Barva: Černá
Hmotnost: 1,935 kg
Thrustmaster SOL-R 4 HOTAS
Kompatibilní: s PC
Prémiová kombinace joysticku a plynové páky s nastavením HOTAS
58 tlačítek, 13 os a 10+ RGB zón s plnou programovatelností
Technologie H.E.A.R.T. pro 16bitovou přesnost a nulové opotřebení
Plynulá páka s technologií S.M.A.R.T. a nastavitelnými dorazy
Modulární joystick s odnímatelnou rukojetí pro praváky i leváky
Kompatibilita se základnami Sol-R, AVA a HOTAS Warthog
Plug & Play integrace do DCS a Microsoft Flight Simulator
Podpora softwaru T.A.R.G.E.T. pro pokročilé mapování
Part Number: 2960945
Výška: 24,7 cm
Šířka: 36,6 cm
Hloubka: 20,4 cm
Barva: Černá
Hmotnost: 1,935 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.62 kg |
| EAN: | 3362932916802 |
| Počet tlačítek: | 58 |
| Výška: | 24,7 cm |
| Šířka: | 36,6 cm |
| Hloubka: | 20,4 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 1,9 kg |
| Part Number: | 2960945 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
