SOL-R 3 ADD-ON GRIP joystickTHRUSTMASTER
Joystick,Thrustmaster SOL-R 3 ADD-ON GRIP,,Kompatibilní: s PC,21 tlačítek, 6 os, 2 spouště, mini-stick a rolovací kolečko,Technologie H.E.A.R.T. pro 16bitovou přesnost bez driftu,Obouruční konstrukce s výměnnou opěrkou zápěstí a palce,Kompatibilita se základnami Sol-R, AVA a Hotas Warthog,Automatické rozpoznání v simulátorech Star Citizen, DCS a MSFS,Podsvícená oblast mini-sticku při připojení k Sol-R nebo AVA,Možnost připojení až 44 tlačítek a 8 os (na základně Sol-R),Kompatibilita se softwarem T.A.R.G.E.T pro pokročilé mapování,,Part Number: 2960941,Výška: 20 cm,Šířka: 7,5 cm,Hloubka: 11,5 c
Joystick
Thrustmaster SOL-R 3 ADD-ON GRIP
Kompatibilní: s PC
21 tlačítek, 6 os, 2 spouště, mini-stick a rolovací kolečko
Technologie H.E.A.R.T. pro 16bitovou přesnost bez driftu
Obouruční konstrukce s výměnnou opěrkou zápěstí a palce
Kompatibilita se základnami Sol-R, AVA a Hotas Warthog
Automatické rozpoznání v simulátorech Star Citizen, DCS a MSFS
Podsvícená oblast mini-sticku při připojení k Sol-R nebo AVA
Možnost připojení až 44 tlačítek a 8 os (na základně Sol-R)
Kompatibilita se softwarem T.A.R.G.E.T pro pokročilé mapování
Part Number: 2960941
Výška: 20 cm
Šířka: 7,5 cm
Hloubka: 11,5 cm
Barva: Černá
Hmotnost: 0,309 kg
Thrustmaster SOL-R 3 ADD-ON GRIP
Kompatibilní: s PC
21 tlačítek, 6 os, 2 spouště, mini-stick a rolovací kolečko
Technologie H.E.A.R.T. pro 16bitovou přesnost bez driftu
Obouruční konstrukce s výměnnou opěrkou zápěstí a palce
Kompatibilita se základnami Sol-R, AVA a Hotas Warthog
Automatické rozpoznání v simulátorech Star Citizen, DCS a MSFS
Podsvícená oblast mini-sticku při připojení k Sol-R nebo AVA
Možnost připojení až 44 tlačítek a 8 os (na základně Sol-R)
Kompatibilita se softwarem T.A.R.G.E.T pro pokročilé mapování
Part Number: 2960941
Výška: 20 cm
Šířka: 7,5 cm
Hloubka: 11,5 cm
Barva: Černá
Hmotnost: 0,309 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 3362932916765 |
| Počet tlačítek: | 21 |
| Výška: | 20 cm |
| Šířka: | 7,5 cm |
| Hloubka: | 11,5 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 0,3 kg |
| Part Number: | 2960941 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
