Clutch Gladiate ovladač XBOX HYPERX
Gamepad,HyperX Clutch Gladiate Wired XBOX,,Kompatibilní: s XBOX,Počet tlačítek: 13,Délka kabelu: 2,95 m,,Part Number: 6L366AA,Výška: 6,47 cm,Šířka: 15,5 cm,Hloubka: 11,06 cm,Barva: Černá,Hmotnost: 0,28 kg,
Gamepad
HyperX Clutch Gladiate Wired XBOX
Kompatibilní: s XBOX
Počet tlačítek: 13
Délka kabelu: 2,95 m
Part Number: 6L366AA
Výška: 6,47 cm
Šířka: 15,5 cm
Hloubka: 11,06 cm
Barva: Černá
Hmotnost: 0,28 kg
HyperX Clutch Gladiate Wired XBOX
Kompatibilní: s XBOX
Počet tlačítek: 13
Délka kabelu: 2,95 m
Part Number: 6L366AA
Výška: 6,47 cm
Šířka: 15,5 cm
Hloubka: 11,06 cm
Barva: Černá
Hmotnost: 0,28 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 196786183317 |
| Počet tlačítek: | 13 |
| Kompatibilní: | s XBOX |
| Výška: | 6,47 cm |
| Šířka: | 15,5 cm |
| Hloubka: | 11,06 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 0,3 kg |
| Part Number: | 6L366AA |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
