FINALSAN NEUDORFF totální herbicid 500ml koncentrát
Po zaschnutí je Finalsan neškodný pro domácí zvířata a včely.
FINALSAN NEUDORFF totální herbicid 500 ml, koncentrát.
objem: 500 ml
Účinná látka - kyselina pelargonová, jedna z mastných kyselin běžně se vyskytujících v přírodě, nezanechává rezidua.
Totální herbicid k odstranění plevelů a travin na zahradě, likviduje i mechy a řasy.
Účinkuje během několika hodin i při nižších teplotách,
Opětovný vstup na ošetřované plochy je možný ihned po zaschnutí přípravku.
Vhodný pro zahrady, terasy, cesty apod.
Finalsan Přípravek proti plevelům koncentrát se aplikuje v roztoku 100 ml na 500 ml vody.
Po zaschnutí je Finalsan neškodný pro domácí zvířata a včely.
objem: 500 ml
Účinná látka - kyselina pelargonová, jedna z mastných kyselin běžně se vyskytujících v přírodě, nezanechává rezidua.
Totální herbicid k odstranění plevelů a travin na zahradě, likviduje i mechy a řasy.
Účinkuje během několika hodin i při nižších teplotách,
Opětovný vstup na ošetřované plochy je možný ihned po zaschnutí přípravku.
Vhodný pro zahrady, terasy, cesty apod.
Finalsan Přípravek proti plevelům koncentrát se aplikuje v roztoku 100 ml na 500 ml vody.
Po zaschnutí je Finalsan neškodný pro domácí zvířata a včely.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herbicid |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4005240173251 |
| Výška přepravní: | 24cm |
| Šířka přepravní: | 8,5cm |
| Hloubka přepravní: | 4,5cm |
| Objem přepravní: | 0,918dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,5kg |
| Hmotnost: | 0kg |
| Objem: | 0l |
| Plocha: | 0m2 |
| Listingový popis: | |
| Použití: | |
| Typ osiva/hnojiva: | |
| Typ rostliny: | |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
