FINALSAN NEUDORFF AF totální herbicid 750ml rozprašovač
Po zaschnutí je Finalsan neškodný pro domácí zvířata a včely.
FINALSAN NEUDORFF AF totální herbicid 750 ml, rozprašovač.
objem: 750 ml
Totální herbicid k odstranění plevelů a travin, likviduje mechy a řasy.
Po zaschnutí je Finalsan neškodný pro domácí zvířata a včely.
objem: 750 ml
Totální herbicid k odstranění plevelů a travin, likviduje mechy a řasy.
Po zaschnutí je Finalsan neškodný pro domácí zvířata a včely.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herbicid |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 4005240173275 |
| Výška přepravní: | 29,5cm |
| Šířka přepravní: | 12,5cm |
| Hloubka přepravní: | 7cm |
| Objem přepravní: | 2,58125dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,75kg |
| Hmotnost: | 0kg |
| Objem: | 0l |
| Plocha: | 0m2 |
| Listingový popis: | |
| Použití: | |
| Typ osiva/hnojiva: | |
| Typ rostliny: | |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
