Gril LANDER 101x70x94cm
Barelový typ grilu s vestavěným popelníkem a 2 rošty (nahřívací a grilovací) z pochromované oceli. Jednoduchá konstrukce grilu zajištuje jeho stabilitu. Díky velké grilovací ploše a kvalitní přípravě pokrmů, gril využijete zejména na chatách a chalupách, ale i na zahradě. Gril je vybaven 3 odkládacími plochami, regulací přiváděného vzduchu pro možnost regulace hoření a tím i vnitřní teploty grilu, kterou je možno průběžně kontrolovat vestavěným teploměrem. Pro snadnější manipulaci je gril vybaven dvěma kolečky a transportním madlem.
Barelový typ grilu s vestavěným popelníkem a 2 rošty (nahřívací a grilovací) z pochromované oceli. Jednoduchá konstrukce grilu zajištuje jeho stabilitu. Díky velké grilovací ploše a kvalitní přípravě pokrmů, gril využijete zejména na chatách a chalupách, ale i na zahradě. Gril je vybaven 3 odkládacími plochami, regulací přiváděného vzduchu pro možnost regulace hoření a tím i vnitřní teploty grilu, kterou je možno průběžně kontrolovat vestavěným teploměrem. Pro snadnější manipulaci je gril vybaven dvěma kolečky a transportním madlem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Grily na dřevěné uhlí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022461907 |
| Výška přepravní: | 42cm |
| Šířka přepravní: | 26cm |
| Hloubka přepravní: | 78cm |
| Objem přepravní: | 85,176dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 18,32kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
