Formička OŘECH velký (25ks) CULINARIA
Sada formiček CULINARIA ve tvaru velkého oříšku je ideální na pečení cukroví.
Formička OŘECH velký (25 ks) CULINARIA.
materiál: pocínovaný plech
balení: 25 ks
Sada formiček CULINARIA ve tvaru velkého oříšku je ideální na pečení cukroví.
materiál: pocínovaný plech
balení: 25 ks
Sada formiček CULINARIA ve tvaru velkého oříšku je ideální na pečení cukroví.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formička |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8591022453865 |
| Výška přepravní: | 4cm |
| Šířka přepravní: | 9cm |
| Hloubka přepravní: | 11cm |
| Objem přepravní: | 3,528dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,133kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
